Натяжні стелі чи підвісні стелі в Луцьку

Натяжні стелі чи підвісні стелі в Луцьку

В архітектурі підвісна стеля або натяжна стеля – це стеля , розташована нижче основної. Стеля, як правило виготовляється з легких матеріалів , таких як гіпсокартон які встановлюються на металевий каркас.

Підвісна стеля або натяжна стеля, слугує щоб зменшити висоту приміщення або приховати дефекти і нерівності поверхні, також дає змогу приховати кабелі та надати кімнаті естетичного вигляду. Вона часто використовується  у житлових будинках, спортивних школах, дитячих садках та лікувальних закладах.

Підвісні стелі в ЛуцькуПідвісна стеля – це корисне рішення для вашого інтер’єру.

Підвісна стеля легко вміщує прожектори, балки, люмінесцентні або світлодіодні освітлювальні смуги. Між стелею з гіпсокартону і дахом можна також приховати непривабливі труби (наприклад, води чи каналізації), вентиляційні труби або труби від карниза.

Підвісна стеля розглядається як варіант, коли над вами живуть галасливі сусіди. Замість звичайного гіпсокартону використовують звукову пластину або прокладається шар звукоізоляції. Варто пам’ятати, що завжди знижується умовна висота стелі в приміщенні. Товщина самого тонкого листа з облицюванням 4,5-5 см. Така підвісна стеля здатна замаскувати тріщини в стелі або стати центром уваги.
Краще не піддавати гіпсокартон контакту з вологою в процесі висихання стін і зміни температури. Відносна вологість повітря в приміщеннях, де вони є, не може перевищувати 70 відсотків. Якщо ви плануєте розмістити стельове освітлення, ви повинні спланувати ще до будівництва місця точок світла.

Підвісна стеля прикручується до дерев’яної або металевої основи, встановленої на стелі. В даний час найбільш популярними є системи металевих кріплень з оцинкованих сталевих профілів. Натяжні стелі в ЛуцькуФорма стельових профілів дозволяє монтувати їх на стелі, угвинчуючи в стелю, на них висить вся конструкція.
Для встановлення кріплення і сітки стелі не повинні використовуватися звичайні пробки з пластикових деталей, а тільки спеціальні металеві.

При виборі типу конструкції, ми беремо до уваги розмір і форму приміщення, плануємо це ще на початку процесу монтажу.
Потрібно вибирати необхідну конструкцію і ширину листа підвісної стелі для приміщень, що мають низькі стелі. Тоді потрібно врахувати й розмір світильників і прокладку комунікацій. Мінімальна відстань від стелі, на якій можна повісити пластини 3 см, максимум – 12,5 см. У цій системі конструкції несучих профілів розташовані паралельно коротшим стінам кімнати. Найбільш часто підвісна стеля використовуються в невеликих інтер’єрах у формі подовженого прямокутника, ширина котрого не повинна перевищувати 4 м. Недоліком матеріалу є те, що їх структура слабка і заважає вирівнювати пластини. Структура корпусу для монтажу завжди перпендикулярна профілям.
В універсальному варіанті основні профілі кріпляться до стелі структурними гачками. Під ними розташований другий шар так званих несучих профілів, які кріпляться до гіпсокартонних. На перехресних рейках можуть бути встановлені звукові шари ізоляції.

Натяжні стелі Луцьк
Через те, що різні профілі і гіпсокартон можна згинати, підвісний потолок може бути різних форм, ми можемо створити різні стельові геометричні фігури. Для вигляду м’якої лінії на стелі, необхідно до загвинчування на стелі скоротити профіль їх поверхні. Це сприятиме їх вигину. При монтажі в такому випадку найпростіше підтримувати раніше підготовлений шаблон і малюнок на стелі. Для того вкручується вигнутий профіль за допомогою шаблону. Для форми дуги найкраще підходять тонкі пластини, що мають товщину 6,5 мм, при цьому маючи відповідні форми.
Підвісна стеля – оптимальний варіант для житлових та офісних приміщень. Така стеля легко монтується, не потребує особливих витрат. Вона є екологічною. При дотриманні умов монтажу служитиме довгий час. Має гарну звукоізоляцію, сучасний вигляд. Можливості обрати колір чи форму стелі є необмеженими, тому зроблять ваш інтер’єр унікальним, а житло комфортним.

Луцьк натяжні французькі стелі

Також натяжні або підвісні стелі встановлюють для кращої звукоізоляції її використовують в музичних студіях, музичних школах та танцювальних закладах.

Також натяжна стеля або підвісна стеля слугує для хорошої теплоізоляції. В компанії “Гарна Хата” встановлення натяжних стель в луцьку та по всій Волинській області відбувається дешево, швидко, та якісно. Це набагато полегшує Вам роботу та економить Ваш час. Ви не будете мучитись з перетиранням власної стелі і вирівнюванням нерівностей. 

1333372916_image

(4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...