Натяжні стелі ковель

Натяжні стелі є оригінальною і в той же час дивовижною простою ідеєю для оформлення кожної кімнати в сучасному або класичному стилі, що підкреслює індивідуальність приміщення. З ним досягається ідеально рівна поверхня. Під натяжною стелею залишаються всі невирішені проблеми, тріщини, нерівності, комунікації. Висококваліфіковані експерти організації ГАРНА ХАТА в рекордно короткі терміни (від 1 дня) встановлять натяжні стелі в ковелі, натяжні стелі ковель цінинатяжні стелі в Ковелі, плоскі або у формі арки, хвилі, дюни, натяжна стеля 3d або натяжна стеля голубе небо.

Ці стелі вимагають великого професіоналізму, які володіють експерти організації ГАРНА ХАТА, що працюють найсучаснішим методом, які зможуть втілити в реальність Ваші бурхливі ідеї. Завдяки їхньому досвіду, встановлені стелі у Ковелі довго будуть радувати своїх жителів оригінальністю.

Натяжні стелі Ковель. Колірна гамма. ГАРНА ХАТА рекомендує у своєму асортименті широку колірну гамму – близько ста кольорів і візерунків. Матова рахунок – фактура рекомендується в класичному стилі.

Натяжні стелі Ковель можна встановити і прикрас ваш магазин, ресторан, басейн, ванну кімнату, кухню або інше приміщення, щоб домогтися дзеркального ефекту Вам потрібно сатинова натяжна стеля. Навіть можна прикрасити свої натяжні стелі з різними малюнками і фотодруком без обмеження розмірів – це квіти, птахи, тварини (у поєднанні перламутрового кольору), зоряного або блакитного небо (у поєднанні глянцевого кольору) що буде ідеальним доповненням для вишуканого інтер’єру і стане сучасним дизайном Вашого будинку.

Натяжні стелі ковель, натяжні стелі в ковеліПереваги встановлення, монтажу натяжних стель у Ковелі. Натяжні стелі характеризуються великим терміном придатності і тривалою експлуатацією (від 15 до 20 років), ніж власноруч перетерті стелі, традиційна – шпаклівка і фарбування, стелі з гіпсокартону, або навіть підвісні стелі, що відповідно звільнить Вас від клопотів, пов’язаних з подальшим ремонтом у Вашому домі. Натяжні стелі від команди “ГАРНА ХАТА” легко чистяться і протираються, без зайвих проблем. Наше підприємство “ГАРНА ХАТА” на свою продукцію вручає гарантію 10 років.

Характеристики та область застосування Завдяки своїй унікальній характеристиці та експлуатаційній можливості, яке дозволяє їх широке використання при ремонті та будівництві, використовують натяжні стелі в: громадських приміщення, бізнес – центрах, офісах, банках, готелях, барах, ресторанах, кафе, театрах, кінотеатрах, більярд- клубах, боулінг -клубах, спортивних залах, робочих кабінетах, високотехнологічних галузей – лінії для CD і DVD, атомних електростанцій, медичних установ, медичні та стоматологічні кабінети, операційні, поліклініки.

натяжна стеля ковель, натяжні стелі ковель цінаЗ 2005 р. Підприємство ГАРНА ХАТА має ліцензійне право на продаж стель з європейських матеріалів. А також отримала позитивний висновок МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ що продукція, сертифікована і не містить шкідливих речовин, які можуть пошкодити здоров’ю людини. Встановлення натяжних стель у Ковелі здійснюється на оригінальному німецькому пристосуванні під строгий контроль якості, за що і дає можливість для монтажу натяжної стелі на термін від одного дня.

Зверніться до нас, наші експерти нададуть вам допомогу прийняти оптимальне рішення для дизайну вашого приміщення.

 

Щоб отримати детальну інформацію, будь ласка, зверніться до наших експертів.

Телефони:

0332-251097

+ ( 050 ) 4380766 ;

+ ( 050 ) 3781732 ;

+ ( 095 ) 4767604 продаж та PR – Будиловська Світлана.

Натяжні стелі від організації “ГАРНА ХАТА” – це сучасні технології, висока якість досягнуто на основі багатоступінчастого контролю при установці і монтажі натяжної стелі і гарного обслуговування.

(45 оценок, среднее: 4,76 из 5)
Loading...