Про компанію

garnahata_logo

Гарна хата виконує якісний монтаж натяжних стель. Ми працюємо оперативно та акуратно, а вартість послуг знаходиться на доступному рівні.

Фірма Гарна хата почала свою діяльність в м. Луцьк та Волинській області з 2005 року, а з 2010 року,  як Ладна хата – в Євросоюзі.  За нашими плечима великий досвід. Виконуючи замовлення, ми гарантуємо якість натяжних стель та якість нашої роботи.

Багато клієнтів відзначають високу професійність так і особисті якості співробітників Гарна хата. Ми відкриті , ввічливі, доброзичливі та уважні, тому співпраця з нами – одне задоволення. Про те, наскільки фірма турбується про своїх клієнтів, говорить той факт, що ваш дзвінок буде прийнятий в любий час, не виключаючи свят та вихідних. До початку монтажу та в процесі нього ви зможете задати будь яке  питання менеджерам: вони дадуть професійну вичерпну консультацію.

В нас створений відділ, головна функція якого – ретельна перевірка якості виконаних робіт. Гарна хата контролює повну відповідність всім існуючим стандартам на кожній стадії виготовлення натяжних стель. Така робота викликає позитивний відгук : досліди показують, що нашою діяльністю задоволені 98,7% клієнтів. При тому, що більше 82% оцінили її вищим балом, зоставшись задоволеними результатом роботи  грамотних спеціалістів.  Ми прагнемо підтримувати свою репутацію на такому ж високому рівні. На сайті представлена проста форма зворотнього зв’язку, скориставшись якою ви зможете залишити як позитивний так і менш позитивний відгук.

Наші працівники
керівник Олександр

Керівник

Олександр

ЗАМІРНИК КОСТЯНТИН

Замірник

Костянтин

ІНЖЕНЕР СЕРГІЙ

Інженер

Сергій

БРИГАДИР Володимир

Бригадир

Володимир

бригадир Іван

Бригадир

Іван

БРИГАДИР ОЛЕКСАНДР

Бригадир

Олександр

БРИГАДИР СЕРГІЙ

Бригадир

Сергій

Бригадир Ігор

Бригадир

Ігор

менеджер

Менеджер з продажу та PR

Світлана

відділ логістики

Відділ логістики

Анна