Сертифікати

Нові сертифікати

Cертифіковані натяжні стелі, якість натяжних стель

 Якість натяжних стель, сертифікати натяжних стель

МІНІСТЕРСТВО OXOPOHИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ!

Висновки: Державної Санітарної Епідем. Експертизи
ПВХ плівка, яка в складі містить не менше пластифікаторів як 6% для натяжних стель.
Ширина плівки: 3,25м; 2,70м, 2,0м; 1,80м; 1,30м.
Сфера об’єкту експертизи: Ремонтні, а також монтажні роботи та будівельні роботи, шкільні та дошкільні заклади, медичні заклади.
Експертиза плівки ПВХ (натяжні стелі) з медечними встановленими умовами безпеки, відповідають:
Polymer та polimervmisni матеріали та вироби, а також конструкції, використовувані в будівництві і виготовленні меблів. Вимоги гігієнічні.

Умовами вживання, які є необхідні: це утилізація, збереження, застосовування, транспортування, та ліквідація є:
а) дотримати вимогу, за результатами які встановленні за даним висновком випробувань наданого зразка;
б) забезпечити умови термінів транспортування продукції та зберігання, які повинні бути вказані у супровідних документах відповідно до рекомендацій виробника;
в) на відповідність з Санітарним діючим Законодавством та вимогам вибіркових випробувань об’єкта експертизи даного висновку.

Згідно результатів Держ. Сан.Епідеміологічної експертизи ПВХ Плівка , яка в складі охоплює не менш як пластифікаторів 6% натяжних стель. Ширина плівки: 1,30метрів; 1,80м; 2,0метрів; 2,70м; 3,25м, відповідає за екземпляром яким надав заявник, діючим Санітарним зобов’язанням Законодавства України і за умов використання може бути в заявленій сфері застосування дотриманий запитам цього ж висновку.
За показниками безпеки для здоров’я суспільства перевірки не потребують, вони підлягають основній стандартній перевірці (візуальному та документальному).

Сам епідеміологічний санітарний державний нагляд зроблений за правилами даного висновку:
На об’єктах державного сан.епідем. нагляду за встановленими медичними мірами безпеки, умовами застосування/використання/адаптування/транспортування/зберігання/, а також знищення з періодичністю у обсязі визначеними програмами інспектування у відповідності з санітарним чинним українським законодавством.

Украина онлайн