Сатинові натяжні стелі

22.05.2014
оцінка 1оцінка 2оцінка 3оцінка 4оцінка 5 (54 голосів, оцінка 4.98 з 5)
Loading...

Вся правда про натяжні сатинові стелі

Взагалі натяжні стелі виявились, популярними на ринку будівельних-матеріалів, приблизно десяти років тому і дуже вдало прижилися, вони стали досить легким вирішенням в більшості не зовсім приємних ремонтних проблем: постійні підтікання, розриви, шви, зміни висот міжповерхових перекриттів, але це тепер просто виправити протягом 1 дня, всього за пару годин, без сміття і зайвих проблем та витрат.
Плівка ПВХ, пототно на стеліПершими матеріалами нових-сучасних натяжних систем стала плівка ПВХ. Ці матеріали на які мають орієнтир велика кількість різних виробників, таких як Гарна Хата, продукція яких стала доступна громадянам. Полівінілхлоридна еластична плівка за розмірами нагадує листок щільного паперу.

Сатинові натяжні стелі

Сатинові натяжні стелі одні із різновидів матового полотна. Він є головною ланкою ідеальної, рівної та безпечної стелі в будинку. Пов’язана ця натяжна стеля із структурною схожістю на сатинові тканини. Саме й тому головною відмінністю є те, що вони посилюють вигляд сатинової тканини, яка відзеркалює світлові відблиски.
Через особливого мікрорельєфу на поверхні виникає гра відблиску світла. Одним з пріоритетів цієї стелі є саме його перламутрові властивості, які надає стелі незабутній блиск і не відмінну привабливість. Колірна гамма цих натяжних стель не має границь. Сатинові стелі можна вибирати відповідно до стилю і будь-яким кольоровим оформленням інтер’єру.

Матеріали сатинових натяжних стель, виглядають досить незрівнянно, а його незвичайність дозволяє нашим дизайнерам, найширокіші варіанти у виділенні, приміщень по зонах та функціональності. А також “Гарна Хата” пропонує широкий вибір кольору, що на відмінну від інших є значною перевагою, так як можна використати яскраві вставки з сатинової тканини чи полотна для фокусування зон приміщення, що в свою чергу створює в приміщенні атмосферу гармонійності та комфорту.

Слід запам’ятати та звернути увагу, що:


сатинові натяжні стелі відгукиНа відміну, від різних інших матеріалів, саме сатинові натяжні стелі досить схожі на матові, але справжній сатин не з дешевих матеріалів і тому буде коштувати порівняно з матовою натяжною стелею досить дорого.
Слід бути обачним перед тим як встановлювати собі сатинову натяжну стелю! Так як не добросовісні компанії використовують технологію перевернутої матової натяжної стелі, а також створюють вигляд сатинової тканини, яка не здійснює яскраві відблиски і не дає приміщенню більше світла, як це дає справжня сатинова натяжна стеля!
Що в свою чергу імітує справжній сатин та вартість їх складає приблизно ж таку як і ціна матових натяжних стель.

Слід пам’ятати, що справжня плівка сатинових натяжних стель коштує в рази дорожче за матові натяжні стелі.


Сатинові натяжні стеліЗа своєї функціональності візуально створювати ефект доповнюючого обсягу світла, сатинові полотна застосовують у вітальних кімнатах, дитячих, спальних кімнатах, а не тільки в тих приміщеннях які з класичними стилями.

Так звані сатинові стелі стали популярними не так давно. Головна перевага сатинових натяжних стель передбачається в тому, що сатинові стелі схильні до змін при різному роді освітленні.
Поверхні таких стель нагадує тканини, їх досить часто плутають з натяжними стелями саме які є з натуральними тканинами через відображення і відблисків.

Украина онлайн