Натяжна стеля в кольорі

Вибираючи натяжну стелю ми стикаємось з проблемою вибору кольору.
Як правильно обрати колір для натяжної стелі в компанії “Гарна Хата“?
В більшості підбирається колір натяжної стелі, по кольору вашого приміщення.
Це для того, щоб приміщення було гармонійно поєднане і не відображало форму куба або замкнутого простору.
Отримати відповіді на натяжні стелі питання  Ви можете прямо зараз за телефонами:

замовити, купити натяжні стелі Гарна ХатаЗа допомогою декоративного оздоблення натяжної стелі,ми можемо формувати характер, а також настрій кімнати. Стеля натяжна має суттєвий вплив на зовнішній вигляд приміщення. Особливо, якщо це стеля в кольорі, то вона підкреслить інтер’єр кімнати. Окремими елементами, що притягують погляд до стелі, є світильники, люстри чи галогенні лампи.
Стеля натяжна може бути не тільки традиційно білою. У теперішньому інтер’єрі біла стеля – це класика. Це колір, який здатен збільшити візуально кімнату. Окрім того, можна прикрасити її цікавими деталями, чи виділити її форму. Колір стелі відіграє чималу роль в оформленні інтер’єру. Чим вища стеля, тим доцільніше надати їй кольору чи цікавої текстури. Стеля в кольорі надає відчуття ширшої кімнати. Додати глибину і виразності стелі допомагає яскрава фарба та своєрідна текстура. Ці декоративні матеріали допомагають маскувати стелі деякі нюанси, власнестворюючи ілюзію простору.

Натяжна стеля в кольорі має бути на ідеально гладкій поверхні, щоб не було помітно маленьких недоліків. Стеля в кольорі може бути як матовою, так і глянцевою, іноді сатиновою. Буває оздоблена стеля розетками, карнизами, молдингами і панелями. Сучасна ліпнина може бути завершена шляхом фарбування, також часто виконується імітація смужки з деревини.
натяжна стеля колір фотоКоли ми вирішуємо оновити інтер’єр, на передньому плані завжди має бути правильний підбір відтінку. Стеля в кольорі виглядає завжди виграшно. Правильно підібраний колір може візуально збільшити стелю всередині або зменшити його до розмірів сірникової коробки.

Ми настільки звикли до білих стель, що більшість з нас навіть не уявляє собі, що може піти на деякі поступки. Але варто пам’ятати, що змінивши колір стелі, ви вплинете на освітлення усієї кімнати. Біла стеля створює ілюзію глибини. Фарба з блиском може відображати більше світла, яке оптично знижує висоту стелі.
Часто натяжна стеля буває в яскравому помаранчевому кольорі. Меблі чи стіни світлого кольору в доповненні до яскравого зроблять приміщення веселим і стильним.
Відмінна альтернатива білій стелі – стеля в кольорі трішки світлішому, аніж колір стін. Це робить свіжий акцент і виглядає доволі гарно.

Буває, що встановлена натяжна стеля темніша за колір стін. Якщо кімната настільки висока, що ви можете дозволити собі оптично знизити її, то темний колі якраз підходить для втілення цього рішення.
Добитися необхідного вигляду приміщення ми можемо за допомогою встановлення правильного освітлення. montazh-natyazhnyh-potolkov-tehnologiyaЧасто для цього використовуються галогенні чи люмінесцентні лампи. Вийшовши з-за стелі такі лампи дають розсіяне світло, тепле відображення на стелі. Інший варіант полягає у створенні стелі, який заповнює центральну площину стелі. Приховані за підвісною стелею лампи створюють ефект ніжного розсіяного потоку світла.
Натяжна стеля в кольорі, відмінному від білого вимагає правильного прорахунку освітлення та взяття до уваги розмірів та форм приміщення. Адже кожну кімнату за допомогою яскравої стелі завжди можна показати як модною, так і навпаки зіпсувати весь ефект від неї. Варто вибирати якісну плівку для стелі, щоб вона служила довгий час і не потребувала особливого догляду.
Якщо стеля в кольорі набридла, завжди її можна легко зняти й замінити на більш нейтральну стелю, класичної форми, а також оздобити її додатковими декоративними елементами чи галогеновими або люмінесцентними лампами.

(12 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...