Матові натяжні стелі

Матові шкіряні натяжні стелі

Матові коричневі натяжні стелі

Матова натяжна стеля вироблена з плівки ПВХ – переважно колір білий, але в компанії Гарна Хата є можливість вибрати інший колір матової натяжної стелі і це ще не все, також на матові натяжні стелі можна вибрати малюнок: неба, квітів, природи, фотографій, різного роду візерунків. Обирайте матові натяжні стелі з фотодруком, які прикрасять та змінять вашу кімнату і порадують Вас на довгі роки.

Білі матові натяжні стелі

 

Натяжні стелі дозволяють отримати ідеально гладкі поверхні, які не вимагають фарбування.

Натяжні стелі приховують будь-які нерівності, наприклад, вентиляції, сигналізації.
Матові французькі натяжні стелі – це найширші можливості для дизайну інтер’єру.

Багата палітра кольорів плівки, як глянцевих, так і матових, а також можливість виконання на них написів є додатковим джерелом натхнення. Натяжні стелі призначені для застосування в житловому будівництві та об’єктах.

Натяжна стеля має вигляд, як тканинна плівка. Може бути чисто матова або навіть з нанесеними фотографіями або графікою. Його монтаж залежить від того які розміри самого приміщення, це триває від кількох до кількох годин, що значно матові натяжні стеліменше, в порівнянні ніж підвісними стелями. Якщо говорити про стелі з гіпсокартону, справа яких займає кілька днів, то потрібно прибирати усі Ваші речі з самого приміщення та залишає набагато більше пилу.

Матові натяжні стелі завдяки своїм властивостям, елегантно виглядають в будь-якому будинку і в безлічі приміщень. Завдяки стійкості до забруднень Ви можете встановити натяжні стелі на кухні. Водостійкість дозволяє без проблем утримати багато літрів води і їх можна повісити у ванній кімнаті. В свою чергу, легкість конструкції дозволяє використовувати ПВХ незважаючи яке це приміщення і навіть не залежить від поверху у всіх приміщеннях будинку або квартири.
Білі стелі

Монтаж натяжної стелі
На стінах по периметру приміщення встановлюють алюмінієві планки. Вони являють собою стелаж під стелю. Потім закріплюють плівку в кутки по діагоналі. Після цього стелю нагрівають, за допомогою газового нагрівача, на яке в компанії Гарна хата є допуски на газове обладнання. Під впливом температури матеріал стелі збільшує свій об’єм. Можна його тоді легко змонтувати в алюмінієві планки. Щоб не пошкодити матеріал, в установці використовується спеціальні засоби.

Оздоблення та технічне обслуговування
Технічне обслуговування полягає в чищенні його, крім того, його можна акуратно мити. Матеріал можна багаторазово знімати і знову натягувати, що дає можливість обслуговування установки в закритому стелею просторі. Навіть якщо трапиться якась серйозна аварія, така, як затоплення ванної кімнати на другому поверсі – можна зняти частину матеріалу і злити воду і знову його натягнути.

Натяжні стелі ціна
Вартість 1 м2 матової натяжної стелі разом з монтажем для Вас буде по кишені. Ціна залежить від типу тканини і кольору натяжної стелі. Дешевий вид – це  матова плівка.

(47 оценок, среднее: 4,96 из 5)
Loading...