Замовити матові натяжні стелі

02.10.2014
оцінка 1оцінка 2оцінка 3оцінка 4оцінка 5 (37 голосів, оцінка 5.00 з 5)
Loading...

Матова натяжна стеля вироблена з плівки ПВХ – переважно колір білий, але в компанії Гарна Хата є можливість вибрати інший колір матової натяжної стелі і це ще не все, також на матові натяжні стелі можна вибрати малюнок: неба, квітів, природи, фотографій, різного роду візерунків. Обирайте матові натяжні стелі з фотодруком, які прикрасять та змінять вашу кімнату і порадують Вас на довгі роки.

 

Матові шкіряні натяжні стелі

 

Матові коричневі натяжні стелі

 

  Зробити замовленняконтакти натяжні стелі у Львові, Рівному

Натяжні стелі дозволяють отримати ідеально гладкі поверхні, які не вимагають фарбування.
Натяжні стелі приховують будь-які нерівності, наприклад, вентиляції, сигналізації.
Матові французькі натяжні стелі – це найширші можливості для дизайну інтер’єру.
Багата палітра кольорів плівки, як глянцевих, так і матових, а також можливість виконання на них написів є додатковим джерелом натхнення. Натяжні стелі призначені для застосування в житловому будівництві та об’єктах.
Натяжна стеля має вигляд, як термозбіжна плівка, тканина, що нагадує на дотик товсту плівку будівельну. Може бути матова або навіть нанесеним відбитком фотографіями або графікою. Матеріал для будівництва стелі розташований в маленькій сумці для мандрівників. Його монтаж залежить від того які розміри самого приміщення, це триває від кількох до кількох десятків годин, що значно матові натяжні стеліменше, в порівнянні ніж підвісні стелі або стелі з гіпсокартону, будівництво якого займає кілька днів, і потрібно прибрати усі Ваші речі з самого приміщення і залишає набагато більше пилу.

Матові натяжні стелі завдяки своїм властивостям, елегантно виглядають в будь-якому будинку і в безлічі приміщень. Завдяки стійкості до забруднень і знебарвленні Ви можете встановити натяжні стелі на кухні. Водостійкість дозволяє без проблем утримати багато літрів води і їх можна повісити у ванній кімнаті. В свою чергу, легкість конструкції дозволяє використовувати ПВХ незважаючи яке це приміщення і навіть не залежить від поверху у всіх приміщеннях будинку або квартири.

Білі стелі

Монтаж натяжної стелі
На стінах по периметру приміщення встановлюють алюмінієві планки. Вони являють собою стелаж під стелю. Перед початком натягування стелі, його встановлюють на пряжках, які кріпляться до кутів приміщення. Потім закріплюють його в кутку по діагоналі. В свою чергу, зачепить він пряжки в наступному розі, і знову по його діагоналі. Коли вся стеля висить на пряжках, за допомогою газового нагрівача нагрівають приміщення. Під впливом температури матеріал стелі збільшує свій об’єм. Можна його тоді легко змонтувати в алюмінієві планки. Щоб не пошкодити матеріал, в установці використовується спеціальні засоби. При натягуванні всієї стелі в отвори вдавлюється пластикові планки, маски. Вони перешкоджають виходу комах і пилу.

Оздоблення та технічне обслуговування
Технічне обслуговування полягає в чищенні його, крім того, його можна акуратно мити. Матеріал можна багаторазово знімати і знову натягувати, що дає можливість обслуговування установки в закритому стелею просторі. Навіть якщо трапиться якась серйозна аварія, така, як затоплення ванної кімнати на другому поверсі – можна зняти частину матеріалу і злити воду і знову його натягнути.

Натяжні стелі ціна
Вартість 1 м2 натяжної стелі разом з монтажем для Вас не буде значно дорогим. Ціна залежить від типу тканини і кольору натяжної стелі. Найдешевший це вид матової поверхні, в білому кольорі.

Украина онлайн