Замовити французькі натяжні стелі

Французькі натяжні стелі

“Французькі натяжні стелі”, від “Гарна Хата“.
Компанія “Гарна Хата” використовує матеріал з плівки ПВХ.
Матеріал натяжної стелі не токсичний, не виділяє різкого запаху та не шкодить здоров’ю Вашим дітям та Вашій сім’ї.
В нашій галереї робіт Вам дається можливість переглянути для себе дизайнерський вигляд французької натяжної стелі.
Звичайно також можете продивитись та підібрати кольорову гаму для своєї французької стелі в Каталозі кольорів.
“Гарна Хата” пропонує економічні ціни в нашому регіоні.
Зробити замовлення та поспілкуватись з нами Ви можете за телефонами:

замовити, купити натяжні стелі Гарна Хата

Французькі стелі є різновидом модних натяжних стель, які складаються з двох основних компонентів: встановлений профіль вздовж його периметру, а також плівка в будь-якому кольорі, який ви можете вибрати на власний розсуд, і залежно які функції вона повинна мати. Стелі французькі мають дуже широке застосування. Ви можете використовувати їх в житлових будинках, офісах, ресторанах, банках, магазинах і навіть в приміщеннях де підвищена вологість, в басейнах чи саунах. Скрізь, де ви забажаєте, тому що стеля має безліч переваг, дозволяючи її широко застосувати в будь-якій кімнаті.
Натяжні потолки можуть бути індивідуальної форми, і навіть кут нахилу може мінятися, залежно від розміру поверхні, форми і простору, в якому ми хочемо їх використовувати. Яке завгодно приміщення може бути унікальним завдяки таким стелям. Ви самі можете створити свій власний інтер’єр, навіть обрати багаторівневу стелю. Текстура також має сенс, тому що можна вибрати із безлічі можливих, наприклад, дзеркальні, матові, глянцеві, мармурові та інші. Саме тому, французькі стелі вписуються в існуючі інтер’єри дуже швидко, тому що встановлення натяжної стелі займає лише декілька годин. Це, звичайно, залежить від її форми і приміщення, в якому ми плануємо здійснити проект. Установка також відбувається дуже чист, рятуючи нас від пилу та бруду. Натяжні стелі можна встановити самим, економлячи гроші, або за допомогою фахівця, що, в свою чергу, заощаджує час.
Натяжна стеля є цікавим варіантом, тому що має безліч переваг. Вони стійкі до дії вологи і тому навіть використання хлору в басейні французька натяжна стеляне становить будь-яких серйозних проблем, і в такому людному місці, як басейн виглядає дійсно цікаво і унікально. Також можна замовити друковану версію стелі за нашою улюбленою фотографією або малюнком. Його висвітлюють так, що вся поверхня блищить, тому він виконує ще й, насамперед декоративну функцію. Уявіть собі, блимаючі зірки над головою коли завгодно, це дозволить Вам перепочити після робочого дня. Проте, якщо ми використовуємо цей вид стелі, це не значить, що ми повинні відмовитися від люстр і карнизів.
Натяжні французькі стелі також дуже безпечні через їх легку вагу і виготовлені з незаймистих матеріалів. Вони також не збирають пил і водостійкі, це, безсумнівно, оцінять домогосподарки та працівники з прибирання у великих офісах. Стелі французькі також мають покриття з антистатичним і антисейсмічним ефектом, що є додатковим бонусом. Що стосується ціни, яка на сьогоднішній день так важливо для всіх, це натяжні французькі потолки, за ціною, яка залежить загалом від того, що Ви бажаєте та задумали. Ціна формується залежно від якості плівки, її кольору, фактури, виробника, площі, на яку встановлюються стелі французькі. Тим не менше, кожен знайде щось підходяще. Французькі стелі мають дуже великий вибір кольорів і форм.
Ці стелі підвищують якість термічної і акустичної ізоляції будівель.
французька стеляГлянцевий варіант створює відчуття простору і експозиції кімнати.
Вони підходять для всіх стилів та всіх типів приміщень з вибором текстур і кольорів.
Також можуть мати будь-яку форму: горизонтальні, кутові, круглі, тривимірні.
Стелі підвісні французькі відповідають вимогам комфорту та очікувань від технічних матеріалів високої якості і у всіх відношеннях підтвердити свої практичні переваги.
Натяжна стеля складається з полімеру, з індивідуальною специфікацією. Натяжні потолки нетоксичні, вогнетривкі, підлягають вторинній переробці. Підвісні стелі відповідають всім стандартам французького бренду і нормам європейської та міжнародної якості.
У разі затоплення, натяжні французькі стелі витримають завантаженість водою. Після видалення води і повторного нагріву стелі, вона повертається до попередньої ідеальної поверхні.
Натяжна плівка може бути встановлена на будь-якій висоті приміщення, але на відстані не менше 2,5 см від стелі. Типова установка дуже проста і вимагає лише кілька годин роботи. Крім того, вона не вимагає виносу меблів.
При звичайному використанні, натяжні стелі звичайно повинні бути очищені раз на декілька років миючим засобом.
Французькі стелі мають достатню звукоізоляцію. Майте на увазі, що поглинання звуку відрізняється від звукоізоляції.
Досвід показує, що такі стелі зберігають всі технічні характеристики протягом багатьох років. На них надається гарантія.

(54 оценок, среднее: 4,96 из 5)
Loading...